Zdvíhacia technika - Viazacia technika - Upínacia technika - Manipulačná technika

RPY, RPES - univerzálny dielenský lis
Katalóg ::  Hydraulika, hydraulická zdvíhacia technika ::  Hydraulické lisy ::  RPY, RPES - univerzálny dielenský lis
 Späť 
 

RPY, RPES - univerzálny dielenský lis

 

Nosnosť: 10 - 200 t

 

Lis robustnej konštrukcie, zvarenej s vysokou presnosťou, ktorá je odolná voči deformácii. Je vhodný pre rôzne opravárenské a montážne práce, ako napr. vylisovanie a zalisovanie ložísk, hriadeľov, čapov, puzdier, vložiek, vyrovnávanie osí a profilov, drvenie, zaťažovacie skúšky razenie, strihanie a pod. Lis je stavebnicového systému a je možné kombinovať rôzne valce, čerpadlá a ventily.

 

Dielenské lisy YALE sa dodávajú v stave pripravenom na použitie , vrátane všetkých potrebných hydraulických súčastí, ako hydraulický valec, čerpadlo s olejovou náplňou, manometer, hydraulické hadice a pri niektorých modeloch aj ventily na nastavenie tlaku. Lisy s tlakom nad 50t sú vybavené dvojčinným hydraulickým valcom (s hydraulickým vratným chodom) a nastaviteľným stolom.

 

Hydraulické valce s vysokou životnosťou sú vyrobené z chróm-molybdénovej ocele, pochrómovaný piest je vedený bronzovým puzdrom. V závislosti od modelu sa ovládajú pomocou ručného, elektrického, alebo vzduchového čerpadla. Dielenské lisy s iným konštrukčným usporiadaním, je možné dodať na požiadanie. Všetky lisy sú v súlade s predpismi EU.

 
Nákresy s rozmermi, ako aj cenovú ponuku, dodáme na vyžiadanie.
Kontaktujte nás pre overenie aktuálnych technických údajov.
Kontakt: e-Mail: svetik@svetik.sk, Mobil: 0903 459 581

Späť